Kabile Savaşları internet gezgini üzerinden oynanabilen ve orta çağda geçen bir oyundur. Her oyuncu küçük bir köy sahibi olarak başlar ve amacı köyünü güçlü ve şanlı bir yerleşim birimi haline getirmektir.
77. Dünya - Büyük Hun İmparatorluğu
523 adet oyuncu var.
715 oyuncu köyü var.
6.363 bonus köy var.
8.372 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NEW WORLD ORDER 283802
2 ÜTOPYA 266648
3 Gözlemciler 247279
4 NEW WORLD ORDER 2 72360
5 THERE IS DEATH 59774
6 TESKİLAT 54646
7 DOSTLARMEKANI 27591
8 KIZIL ELMA 17602
9 Dikiş Nakış 15998
10 Lale 5583
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 Orhancre 71027
2 Viktor Osimhen 57445
3 Renge Miyauchi 46082
4 Eyvani73 45635
5 Ozan_Luki 35749
6 K*RDE YOK 31300
7 Lamborghini 30207
8 ismail_08 23048
9 DIAMONDs... 22843
10 sorumsorumsak 20327
75. Dünya - Kılıç Arslan
490 adet oyuncu var.
4.878 oyuncu köyü var.
9.624 bonus köy var.
10.426 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NRVANA 16407534
2 YAKUZA 13190803
3 NRVANA ll 7136653
4 YAKUZAA 3887233
5 TÜRKİYEM 1281877
6 TESKiLAT 1149273
7 Şahin 111275
8 Hades Kapısı 75991
9 ASLANYUVASI 65706
10 Türk1Dev 12787
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 NeFeR-i Asaf 1159174
2 kuzen. 896573
3 Gonyali Avci 894459
4 BloodThirsty 822332
5 ZenciMusa 812986
6 AloneAngel19 709755
7 GhosTKinG00 687363
8 Reşat_Hırçın 683028
9 cengiz26 672929
10 Ceyrancı 666952