Kabile Savaşları internet gezgini üzerinden oynanabilen ve orta çağda geçen bir oyundur. Her oyuncu küçük bir köy sahibi olarak başlar ve amacı köyünü güçlü ve şanlı bir yerleşim birimi haline getirmektir.
77. Dünya - Büyük Hun İmparatorluğu
497 adet oyuncu var.
630 oyuncu köyü var.
6.363 bonus köy var.
8.408 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NEW WORLD ORDER 200646
2 ÜTOPYA 182948
3 Gözlemciler 131933
4 NEW WORLD ORDER 2 86983
5 TESKİLAT 49932
6 THERE IS DEATH 38692
7 Dikiş Nakış 9276
8 DOSTLARMEKANI 6475
9 Lale 5348
10 DENGESİZLER 4916
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 Orhancre 63749
2 Viktor Osimhen 35397
3 Eyvani73 31429
4 Renge Miyauchi 26716
5 Ozan_Luki 18456
6 ismail_08 17562
7 kanliay 16159
8 Lamborghini 15531
9 K*RDE YOK 14861
10 DIAMONDs... 14433
75. Dünya - Kılıç Arslan
638 adet oyuncu var.
4.922 oyuncu köyü var.
9.624 bonus köy var.
10.345 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NRVANA 15720301
2 YAKUZA 12951362
3 NRVANA ll 6745657
4 YAKUZAA 3888964
5 TÜRKİYEM 1257349
6 TESKiLAT 1034105
7 Şahin 103078
8 Hades Kapısı 69637
9 ASLANYUVASI 60296
10 ByMeCHuL 12482
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 NeFeR-i Asaf 1121251
2 Gonyali Avci 921230
3 kuzen. 864700
4 ZenciMusa 787413
5 BloodThirsty 785853
6 AloneAngel19 687076
7 Reşat_Hırçın 679180
8 GhosTKinG00 656002
9 cengiz26 645069
10 Ceyrancı 644260