Kabile Savaşları internet gezgini üzerinden oynanabilen ve orta çağda geçen bir oyundur. Her oyuncu küçük bir köy sahibi olarak başlar ve amacı köyünü güçlü ve şanlı bir yerleşim birimi haline getirmektir.
77. Dünya - Büyük Hun İmparatorluğu
530 adet oyuncu var.
732 oyuncu köyü var.
6.363 bonus köy var.
8.366 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NEW WORLD ORDER 307325
2 ÜTOPYA 299696
3 Gözlemciler 275273
4 THERE IS DEATH 68391
5 NEW WORLD ORDER 2 59140
6 TESKİLAT 55683
7 DOSTLARMEKANI 30112
8 KIZIL ELMA 18380
9 Dikiş Nakış 16759
10 Skyinn 2221
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 Orhancre 84703
2 Viktor Osimhen 60767
3 Renge Miyauchi 50860
4 Eyvani73 48954
5 Ozan_Luki 44713
6 K*RDE YOK 34612
7 Lamborghini 33112
8 DIAMONDs... 24775
9 ismail_08 23863
10 sorumsorumsak 22756
75. Dünya - Kılıç Arslan
491 adet oyuncu var.
4.894 oyuncu köyü var.
9.624 bonus köy var.
10.430 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NRVANA 16509742
2 YAKUZA 13247462
3 NRVANA ll 7197931
4 YAKUZAA 3928123
5 TÜRKİYEM 1287286
6 TESKiLAT 1167376
7 Şahin 112744
8 Hades Kapısı 76154
9 ASLANYUVASI 65876
10 Türk1Dev 13256
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 NeFeR-i Asaf 1159297
2 kuzen. 902022
3 Gonyali Avci 894725
4 BloodThirsty 834343
5 ZenciMusa 816746
6 AloneAngel19 712826
7 GhosTKinG00 692811
8 Reşat_Hırçın 683585
9 cengiz26 676980
10 Ceyrancı 671217