Kabile Savaşları internet gezgini üzerinden oynanabilen ve orta çağda geçen bir oyundur. Her oyuncu küçük bir köy sahibi olarak başlar ve amacı köyünü güçlü ve şanlı bir yerleşim birimi haline getirmektir.
77. Dünya - Büyük Hun İmparatorluğu
532 adet oyuncu var.
743 oyuncu köyü var.
6.363 bonus köy var.
8.364 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 Gözlemciler 324014
2 NEW WORLD ORDER 322612
3 ÜTOPYA 281327
4 THERE IS DEATH 71503
5 NEW WORLD ORDER 2 60987
6 TESKİLAT 42455
7 DOSTLARMEKANI 30979
8 KIZIL ELMA 18810
9 Dikiş Nakış 18809
10 Skyinn 2393
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 Orhancre 87487
2 Viktor Osimhen 62596
3 Renge Miyauchi 53300
4 Eyvani73 50792
5 Ozan_Luki 45903
6 K*RDE YOK 37083
7 Lamborghini 34974
8 DIAMONDs... 25244
9 ismail_08 24344
10 sorumsorumsak 23895
75. Dünya - Kılıç Arslan
493 adet oyuncu var.
4.909 oyuncu köyü var.
9.624 bonus köy var.
10.418 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NRVANA 16586613
2 YAKUZA 13280210
3 NRVANA ll 7257494
4 YAKUZAA 3960273
5 TÜRKİYEM 1291406
6 TESKiLAT 1181311
7 Şahin 113956
8 Hades Kapısı 76305
9 ASLANYUVASI 65876
10 Türk1Dev 19225
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 NeFeR-i Asaf 1159297
2 kuzen. 904352
3 Gonyali Avci 881565
4 BloodThirsty 845921
5 ZenciMusa 819104
6 AloneAngel19 715850
7 GhosTKinG00 696663
8 Reşat_Hırçın 684160
9 cengiz26 679795
10 Ceyrancı 674964