Kabile Savaşları internet gezgini üzerinden oynanabilen ve orta çağda geçen bir oyundur. Her oyuncu küçük bir köy sahibi olarak başlar ve amacı köyünü güçlü ve şanlı bir yerleşim birimi haline getirmektir.
77. Dünya - Büyük Hun İmparatorluğu
547 adet oyuncu var.
831 oyuncu köyü var.
6.363 bonus köy var.
8.306 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 Gözlemciler 483478
2 NEW WORLD ORDER 436166
3 ÜTOPYA 396771
4 THERE IS DEATH 110777
5 TESKİLAT 46436
6 DOSTLARMEKANI 44530
7 NEW WORLD ORDER 2 41725
8 KIZIL ELMA 23130
9 Dikiş Nakış 21075
10 JİTEM 19887
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 Orhancre 122614
2 Viktor Osimhen 86506
3 Renge Miyauchi 76240
4 Eyvani73 68395
5 Ozan_Luki 66909
6 K*RDE YOK 57335
7 Lamborghini 49777
8 sorumsorumsak 39612
9 DIAMONDs... 36597
10 eskiya36 32151
75. Dünya - Kılıç Arslan
486 adet oyuncu var.
4.959 oyuncu köyü var.
9.624 bonus köy var.
10.420 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NRVANA 17013805
2 YAKUZA 13644642
3 NRVANA ll 7562981
4 YAKUZAA 4153660
5 TÜRKİYEM 1306023
6 TESKiLAT 1027007
7 Şahin 124970
8 Hades Kapısı 77498
9 ASLANYUVASI 68245
10 Türk1Dev 21120
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 NeFeR-i Asaf 1185482
2 kuzen. 916031
3 Gonyali Avci 882022
4 BloodThirsty 858834
5 ZenciMusa 837735
6 AloneAngel19 733745
7 GhosTKinG00 719424
8 Ceyrancı 700382
9 cengiz26 694958
10 Abdicavus 685827