Kabile Savaşları internet gezgini üzerinden oynanabilen ve orta çağda geçen bir oyundur. Her oyuncu küçük bir köy sahibi olarak başlar ve amacı köyünü güçlü ve şanlı bir yerleşim birimi haline getirmektir.
77. Dünya - Büyük Hun İmparatorluğu
531 adet oyuncu var.
738 oyuncu köyü var.
6.363 bonus köy var.
8.364 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NEW WORLD ORDER 318277
2 Gözlemciler 281949
3 ÜTOPYA 274983
4 THERE IS DEATH 69726
5 NEW WORLD ORDER 2 60232
6 TESKİLAT 52304
7 DOSTLARMEKANI 30742
8 KIZIL ELMA 18810
9 Dikiş Nakış 18387
10 Skyinn 2347
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 Orhancre 86632
2 Viktor Osimhen 61443
3 Renge Miyauchi 52210
4 Eyvani73 50003
5 Ozan_Luki 45372
6 K*RDE YOK 35959
7 Lamborghini 34035
8 DIAMONDs... 24904
9 ismail_08 24236
10 sorumsorumsak 23384
75. Dünya - Kılıç Arslan
492 adet oyuncu var.
4.905 oyuncu köyü var.
9.624 bonus köy var.
10.421 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NRVANA 16560778
2 YAKUZA 13275384
3 NRVANA ll 7225821
4 YAKUZAA 3945159
5 TÜRKİYEM 1289803
6 TESKiLAT 1175304
7 Şahin 113520
8 Hades Kapısı 76197
9 ASLANYUVASI 65876
10 Türk1Dev 19155
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 NeFeR-i Asaf 1159297
2 kuzen. 903791
3 Gonyali Avci 894725
4 BloodThirsty 845847
5 ZenciMusa 818546
6 AloneAngel19 714415
7 GhosTKinG00 695371
8 Reşat_Hırçın 683962
9 cengiz26 678666
10 Ceyrancı 673428