Kabile Savaşları internet gezgini üzerinden oynanabilen ve orta çağda geçen bir oyundur. Her oyuncu küçük bir köy sahibi olarak başlar ve amacı köyünü güçlü ve şanlı bir yerleşim birimi haline getirmektir.
77. Dünya - Büyük Hun İmparatorluğu
512 adet oyuncu var.
668 oyuncu köyü var.
6.363 bonus köy var.
8.395 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NEW WORLD ORDER 217797
2 ÜTOPYA 213431
3 Gözlemciler 157136
4 NEW WORLD ORDER 2 73005
5 TESKİLAT 58358
6 THERE IS DEATH 45397
7 Dikiş Nakış 10791
8 DOSTLARMEKANI 7887
9 DENGESİZLER 6864
10 Lale 5348
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 Orhancre 66298
2 Viktor Osimhen 44734
3 Eyvani73 39583
4 Renge Miyauchi 31957
5 Ozan_Luki 21190
6 ismail_08 20063
7 Lamborghini 19567
8 K*RDE YOK 19089
9 kanliay 18643
10 DIAMONDs... 17712
75. Dünya - Kılıç Arslan
586 adet oyuncu var.
4.909 oyuncu köyü var.
9.624 bonus köy var.
10.364 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NRVANA 15945066
2 YAKUZA 13038384
3 NRVANA ll 6857898
4 YAKUZAA 3927311
5 TÜRKİYEM 1264897
6 TESKiLAT 1061052
7 Şahin 105656
8 Hades Kapısı 69637
9 NEW WORLD ORDER 65567
10 ASLANYUVASI 62423
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 NeFeR-i Asaf 1152269
2 Gonyali Avci 894910
3 kuzen. 865636
4 ZenciMusa 800333
5 BloodThirsty 785853
6 AloneAngel19 696121
7 Reşat_Hırçın 681088
8 GhosTKinG00 667418
9 cengiz26 655337
10 Ceyrancı 650405