Kabile Savaşları internet gezgini üzerinden oynanabilen ve orta çağda geçen bir oyundur. Her oyuncu küçük bir köy sahibi olarak başlar ve amacı köyünü güçlü ve şanlı bir yerleşim birimi haline getirmektir.
77. Dünya - Büyük Hun İmparatorluğu
538 adet oyuncu var.
770 oyuncu köyü var.
6.363 bonus köy var.
8.349 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 Gözlemciler 368916
2 NEW WORLD ORDER 357845
3 ÜTOPYA 317902
4 THERE IS DEATH 94882
5 NEW WORLD ORDER 2 48006
6 TESKİLAT 44229
7 DOSTLARMEKANI 34330
8 KIZIL ELMA 20036
9 JİTEM 18451
10 Dikiş Nakış 16626
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 Orhancre 98385
2 Viktor Osimhen 68235
3 Renge Miyauchi 62474
4 Eyvani73 54821
5 Ozan_Luki 50645
6 K*RDE YOK 45989
7 Lamborghini 40325
8 DIAMONDs... 30172
9 sorumsorumsak 27636
10 eskiya36 26669
75. Dünya - Kılıç Arslan
490 adet oyuncu var.
4.933 oyuncu köyü var.
9.624 bonus köy var.
10.418 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NRVANA 16747785
2 YAKUZA 13360483
3 NRVANA ll 7378614
4 YAKUZAA 4034653
5 TÜRKİYEM 1296904
6 TESKiLAT 1210619
7 Şahin 117723
8 Hades Kapısı 76833
9 ASLANYUVASI 67176
10 Türk1Dev 19950
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 NeFeR-i Asaf 1159297
2 kuzen. 911026
3 Gonyali Avci 881565
4 BloodThirsty 858747
5 ZenciMusa 825372
6 AloneAngel19 720808
7 GhosTKinG00 705025
8 cengiz26 686078
9 Ceyrancı 685411
10 Reşat_Hırçın 684917