Kabile Savaşları internet gezgini üzerinden oynanabilen ve orta çağda geçen bir oyundur. Her oyuncu küçük bir köy sahibi olarak başlar ve amacı köyünü güçlü ve şanlı bir yerleşim birimi haline getirmektir.
77. Dünya - Büyük Hun İmparatorluğu
516 adet oyuncu var.
698 oyuncu köyü var.
6.363 bonus köy var.
8.378 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NEW WORLD ORDER 244952
2 ÜTOPYA 240817
3 Gözlemciler 206696
4 NEW WORLD ORDER 2 74016
5 TESKİLAT 62410
6 THERE IS DEATH 50973
7 DOSTLARMEKANI 23972
8 KIZIL ELMA 16442
9 Dikiş Nakış 13706
10 BizBize 5456
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 Orhancre 67448
2 Viktor Osimhen 52398
3 Eyvani73 43612
4 Renge Miyauchi 38678
5 Lamborghini 25445
6 K*RDE YOK 23820
7 Ozan_Luki 23472
8 ismail_08 21613
9 DIAMONDs... 20523
10 sorumsorumsak 18151
75. Dünya - Kılıç Arslan
533 adet oyuncu var.
4.898 oyuncu köyü var.
9.624 bonus köy var.
10.393 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NRVANA 16205172
2 YAKUZA 13131164
3 NRVANA ll 6975024
4 YAKUZAA 3816986
5 TÜRKİYEM 1272904
6 TESKiLAT 1094885
7 Şahin 109052
8 Hades Kapısı 69717
9 ASLANYUVASI 64167
10 ByMeCHuL 13365
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 NeFeR-i Asaf 1156731
2 Gonyali Avci 899391
3 kuzen. 885417
4 BloodThirsty 821786
5 ZenciMusa 805644
6 AloneAngel19 703196
7 Reşat_Hırçın 682317
8 GhosTKinG00 678464
9 cengiz26 664438
10 Ceyrancı 655594