Kabile Savaşları internet gezgini üzerinden oynanabilen ve orta çağda geçen bir oyundur. Her oyuncu küçük bir köy sahibi olarak başlar ve amacı köyünü güçlü ve şanlı bir yerleşim birimi haline getirmektir.
77. Dünya - Büyük Hun İmparatorluğu
540 adet oyuncu var.
802 oyuncu köyü var.
6.363 bonus köy var.
8.324 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 Gözlemciler 425557
2 NEW WORLD ORDER 391059
3 ÜTOPYA 367824
4 THERE IS DEATH 101407
5 NEW WORLD ORDER 2 44961
6 TESKİLAT 42091
7 DOSTLARMEKANI 40961
8 KIZIL ELMA 21424
9 JİTEM 19014
10 Dikiş Nakış 18643
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 Orhancre 114462
2 Viktor Osimhen 78516
3 Renge Miyauchi 69546
4 Eyvani73 64130
5 Ozan_Luki 59605
6 K*RDE YOK 51381
7 Lamborghini 45163
8 sorumsorumsak 37973
9 DIAMONDs... 32591
10 eskiya36 28427
75. Dünya - Kılıç Arslan
491 adet oyuncu var.
4.949 oyuncu köyü var.
9.624 bonus köy var.
10.416 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NRVANA 16897369
2 YAKUZA 13426010
3 NRVANA ll 7479831
4 YAKUZAA 4078028
5 TÜRKİYEM 1301995
6 TESKiLAT 1238110
7 Şahin 121158
8 Hades Kapısı 77317
9 ASLANYUVASI 68006
10 Türk1Dev 20657
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 NeFeR-i Asaf 1172401
2 kuzen. 914105
3 Gonyali Avci 880831
4 BloodThirsty 858757
5 ZenciMusa 832364
6 AloneAngel19 730158
7 GhosTKinG00 711578
8 Ceyrancı 694286
9 cengiz26 690908
10 Reşat_Hırçın 685040