Kabile Savaşları internet gezgini üzerinden oynanabilen ve orta çağda geçen bir oyundur. Her oyuncu küçük bir köy sahibi olarak başlar ve amacı köyünü güçlü ve şanlı bir yerleşim birimi haline getirmektir.
77. Dünya - Büyük Hun İmparatorluğu
487 adet oyuncu var.
602 oyuncu köyü var.
6.363 bonus köy var.
8.418 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NEW WORLD ORDER 186609
2 ÜTOPYA 157936
3 Gözlemciler 110880
4 NEW WORLD ORDER 2 76271
5 TESKİLAT 41471
6 THERE IS DEATH 27521
7 Dikiş Nakış 8215
8 Lale 5211
9 DOSTLARMEKANI 4857
10 DENGESİZLER 4302
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 Orhancre 59932
2 Viktor Osimhen 28296
3 Eyvani73 24710
4 Renge Miyauchi 22600
5 CARATACUS 17001
6 Ozan_Luki 15690
7 kanliay 14251
8 ismail_08 13565
9 Lamborghini 13019
10 scorpionfb 12766
75. Dünya - Kılıç Arslan
639 adet oyuncu var.
4.886 oyuncu köyü var.
9.624 bonus köy var.
10.367 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NRVANA 15430131
2 YAKUZA 12807570
3 NRVANA ll 6662046
4 YAKUZAA 3774537
5 TÜRKİYEM 1246755
6 TESKiLAT 1025454
7 Şahin 101485
8 Hades Kapısı 69637
9 Türk1Dev 65240
10 ASLANYUVASI 57571
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 NeFeR-i Asaf 1102250
2 Gonyali Avci 916814
3 kuzen. 859812
4 BloodThirsty 784819
5 ZenciMusa 747231
6 Reşat_Hırçın 677672
7 AloneAngel19 677012
8 GhosTKinG00 642831
9 Ceyrancı 637141
10 cengiz26 631481