Yükleniyor...
Kapat
Kabile Savaşları
Türkiye'nin %100 Türk Yapımı Online Strateji Oyunu...
17. Dünya - Osman Gazi Dönemi aktif değil.
17. Dünya - Osman Gazi Dönemi - Kabile

Kabile » we Don*t care ~

Özellikler (5 dakikada bir güncellenmektedir)
Isim: we Don*t care ~
Kodu: wDc#
Sıralama: 7
Üye sayisi: 14 (Üyeleri göster)
40 en iyi oyuncuların puanı: 32.948
Toplam Puan: 32.948
Puan ortalaması: 2.746
Toplam köyler: 12
Kurucu: BrokenBitch *
Kurulma Tarihi: 2014-12-16
Anasayfa:
Kabile Açıklaması
Ey Türk Gençliği!


Birinci Vazifen, Türk İstiklalini,Türk Cumhuriyetini,İlelebet,Muhafaza ve Müdafa etmektir.


Mevcudiyetinin ve İstikbalinin Yegane Temeli Budur.Bu Temel, Senin, En Kıymetli Hazinendir. İstikbalde Dahi, Seni Bu Hazineden Mahrum Etmek İsteyecek, Dahili ve Harici Bedhahların Olacaktır. Bir Gün İstiklal ve Cumhuriyeti Müdafaa Mecburiyetine Düşersen,Vazifeye Atılmak İçin, İçinde Bulunucağın Vaziyetin İmkan ve Şeraitini Düşünmeyeceksin! Bu İmkan ve Şerait, Çok Namusait Bir Mahiyette Tezahür Edebilir. İstiklal ve Cumhuriyetine Kastedecek Düşmanlar, Bütün Dünyada Emsali Görülmemiş Bir Galibiyetin Mümessili Olabilirler. Cebren ve Hile ile Aziz Vatanın, Bütün Kaleleri Zaptedilmiş, Bütün Tersanelerine Girilmiş, Bütün Orduları Dağıtılmış ve Memleketin Her Köşesi Bilfiil Dağıtılmış İşgal Edilmiş Olabilir. Bütün Bu Şeraitten Daha Elim ve Daha Vahim Olmak Üzere, Memleketin Dahilinde, İKDİDARA SAHİP OLANLAR GAFLET, DELALET VE HATTA HIYANET İÇİNDE BULUNUBİLİRLER. HATTA BU İKTİDAR SAHİPLERİ ŞAHSİ MENFAATLERİNİ, MÜSTEVLİLERİN SİYASİ EMELLERİYLE TEVHİT EDEBİLİRLER. Millet,Fark Ü Zaruret İçinde Harap ve Bitap Düşmüş Olabilir.


EY TÜRK İSTİKBALİNİN EVLADI! İŞTE. BU AHVAL VE ŞERAİT İÇİNDE DAHİ, VAZİFEN; TÜRK İSTİKLAL VE CUMHURİYETİNİ KURTARMAKTIR! MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET, DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Mustafa Kemal ATATÜRK


 Ana Sayfa  | Binalar  | Bina Yapım Süreleri  | Puan Tablosu  | Bina Puan Hesaplayıcı  | BB-Kodları  | Kurallar  | Cezalı Oyuncular
App Store'dan indirin Google play'den indirin
© 2009 - 2018 - Kabile Savaşları