Yükleniyor...
Kapat
Kabile Savaşları
Türkiye'nin %100 Türk Yapımı Online Strateji Oyunu...
59. Dünya - Karamanoğulları Beyliği aktif değil.
59. Dünya - Karamanoğulları Beyliği - Kabile

Kabile » IMPERIAL

Özellikler (5 dakikada bir güncellenmektedir)
Isim: IMPERIAL
Kodu: IMPERIAL
Sıralama: 1
Üye sayisi: 40 (Üyeleri göster)
40 en iyi oyuncuların puanı: 43.804.824
Toplam Puan: 52.425.938
Puan ortalaması: 12.365
Toplam köyler: 4.240
Kurucu: Ozan_Luki
Kurulma Tarihi: 2023-06-06
Anasayfa:
Kabile Açıklaması
iletişim: Köktengri


ESERLERİMİZ
Ryuga
Fake Doctor
RSTL


Kendini büyük kabile olarak görüp ama aslında hiç bir ederi olmayan kabilenin profilindeki kudurmadan da anladığımız gibi ihanet edenlere verdiğimiz cezada son derece haklıymışız.

Bir kişi isterse kabileyi kuran, isterse en çok elmas harcayan oyuncu olsun; ekip arkadaşlarının arkasından düşmanla iş birliği yapıp, bu doğrultuda hareket ediyorsa, yaptığı ihanettir. Ve hiç bir ihanet cezasız kalmaz. Aşağıda yapılan ihanete ait görselleri paylaşıyoruz. Ve bu iki haine yaptıklarımızla gurur duyuyoruz :)İsmini bu değerli profile koymayı gerek bile duymadığımız malum kabilenin profile koyduğu bu yazı için kendilerine ayrıca teşekkür ediyoruz.

Malum Kabile oyuncusundan alinti:

Ama bulamazsınızki:)

Çünki Biz hep oradayız


Çünkü malum kabilenin hiç bir kabile ile 1 vs 1 atmaya cesareti olmadığını, her zaman önde savaştıracak bir müttefik bulup, arkada farm kasarak gelişip, düşman bittikten sonra oynamaya başladığını hepimiz biliyoruz.

Ancak;
kendilerini, her platformda temiz oyun oynadıklarını söyleyerek pazarlayan bu arkadaşlar, yaptığı operasyonlarda düşmandan sadece kendi veya satın aldığı hesapları boş bir şekilde aldıklarını anlatsak kimse inanmazdı. Ancak bizim ciğerini bildiğimiz bu kabilenin kendi kimliğini ifşa etmesi çaplarını ortaya koydu :) Çünkü bunların içine casusluk, multicilik o kadar işlemiş ki, müttefik oldukları kabileye bile casus koyuyorlar, hatta işi o kadar benimsemişler ki kendi ekip arkadaşlarının bile arkasında her türlü işi çeviriyorlar :).

Unutmadan, hem içimizdeki casuslarla, hem de karşımızdaki multicilerle mücadelemiz devam edecektir.

 Ana Sayfa  | Binalar  | Bina Yapım Süreleri  | Puan Tablosu  | Bina Puan Hesaplayıcı  | BB-Kodları  | Kurallar  | Cezalı Oyuncular
App Store'dan indirin Google play'den indirin Google play'den indirin
© 2009 - 2024 - Kabile Savaşları | Gizlilik