Kabile Savaşları internet gezgini üzerinden oynanabilen ve orta çağda geçen bir oyundur. Her oyuncu küçük bir köy sahibi olarak başlar ve amacı köyünü güçlü ve şanlı bir yerleşim birimi haline getirmektir.
77. Dünya - Büyük Hun İmparatorluğu
539 adet oyuncu var.
773 oyuncu köyü var.
6.363 bonus köy var.
8.349 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 Gözlemciler 373385
2 NEW WORLD ORDER 357383
3 ÜTOPYA 331368
4 THERE IS DEATH 100390
5 NEW WORLD ORDER 2 49091
6 TESKİLAT 39389
7 DOSTLARMEKANI 34671
8 KIZIL ELMA 20348
9 JİTEM 18543
10 Dikiş Nakış 16720
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 Orhancre 99031
2 Viktor Osimhen 74435
3 Renge Miyauchi 63330
4 Eyvani73 60029
5 Ozan_Luki 51264
6 K*RDE YOK 46466
7 Lamborghini 40889
8 DIAMONDs... 30760
9 sorumsorumsak 27813
10 eskiya36 26806
75. Dünya - Kılıç Arslan
490 adet oyuncu var.
4.933 oyuncu köyü var.
9.624 bonus köy var.
10.425 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NRVANA 16763603
2 YAKUZA 13368914
3 NRVANA ll 7389637
4 YAKUZAA 4041749
5 TÜRKİYEM 1297341
6 TESKiLAT 1213668
7 Şahin 118028
8 Hades Kapısı 77010
9 ASLANYUVASI 67176
10 Türk1Dev 20030
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 NeFeR-i Asaf 1159297
2 kuzen. 911546
3 Gonyali Avci 881565
4 BloodThirsty 858747
5 ZenciMusa 826691
6 AloneAngel19 721095
7 GhosTKinG00 705734
8 cengiz26 686558
9 Ceyrancı 686531
10 Reşat_Hırçın 684917