Kabile Savaşları internet gezgini üzerinden oynanabilen ve orta çağda geçen bir oyundur. Her oyuncu küçük bir köy sahibi olarak başlar ve amacı köyünü güçlü ve şanlı bir yerleşim birimi haline getirmektir.
77. Dünya - Büyük Hun İmparatorluğu
480 adet oyuncu var.
574 oyuncu köyü var.
6.363 bonus köy var.
8.432 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NEW WORLD ORDER 150935
2 ÜTOPYA 134015
3 Gözlemciler 99674
4 NEW WORLD ORDER 2 71108
5 TESKİLAT 41859
6 THERE IS DEATH 23163
7 Dikiş Nakış 6234
8 Lale 5075
9 DENGESİZLER 4016
10 DOSTLARMEKANI 3712
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 Orhancre 57397
2 Viktor Osimhen 26262
3 Eyvani73 22506
4 Renge Miyauchi 19906
5 CARATACUS 14673
6 kanliay 11730
7 Ozan_Luki 11639
8 K*RDE YOK 11087
9 scorpionfb 10872
10 DIAMONDs... 10631
75. Dünya - Kılıç Arslan
639 adet oyuncu var.
4.848 oyuncu köyü var.
9.624 bonus köy var.
10.370 terk köy var.
Diğer İstatistikler
En İyi 10 Kabile (Tüm Kabileler)
1 NRVANA 15199095
2 YAKUZA 12640286
3 NRVANA ll 6608441
4 YAKUZAA 3680658
5 TÜRKİYEM 1239943
6 TESKiLAT 1000226
7 Şahin 99598
8 Hades Kapısı 69637
9 Türk1Dev 62519
10 ASLANYUVASI 55324
En İyi 10 Oyuncu (Tüm Oyuncular)
1 NeFeR-i Asaf 1095180
2 Gonyali Avci 914628
3 kuzen. 841249
4 BloodThirsty 754974
5 ZenciMusa 742995
6 Reşat_Hırçın 676014
7 AloneAngel19 673460
8 GhosTKinG00 633193
9 Ceyrancı 631013
10 SÜNGERBOB_KAREPANTOL 627158