Genel  | Binalar  | Bina İnşaat Süreleri  | Puan Tablosu  | Bina Puan Hesaplayıcı  | Birimler  | Birim Eğitim Süreleri  | BB-Kodları  | Kurallar
Ana BinaAna Bina
Ana Bina sayesinde, yeni binalar inşaa edebilir veya varolan binalarınızı geliştirebilirsiniz. Merkez Binanızı geliştirmeniz halinde, diğer binalarınızın inşaa hızları artmaktadır.
Azami inşa seviyesi: 30 - Toplam Puan: 1978
KışlaKışla
Kışlanız, asker üretim merkezinizdir. Kışlanızı geliştireceğiniz her kademede, asker üretiminizi hızlandırabilirsiniz.
Azami inşa seviyesi: 25 - Toplam Puan: 1272

Gerekli Bina Kademeleri:
Ana Bina (Kademe 5)
At ÇiftliğiAt Çiftliği
At çiftliğinizde Atlı asker üretilip. At çiftliğinizin geliştirdiğiniz her kademesinde üretiminiz daha hızlı sonuçlanacaktır.
Azami inşa seviyesi: 20 - Toplam Puan: 639

Gerekli Bina Kademeleri:
Kışla (Kademe 5)
Demirci Atölyesi (Kademe 5)
Ana Bina (Kademe 10)
AtölyeAtölye
Atölyede mancınık ve şahmerdan üretebilirsiniz. Atölyenizi geliştireceğiniz her kademede, üretiminizi hızlandırabilirsiniz.
Azami inşa seviyesi: 15 - Toplam Puan: 308

Gerekli Bina Kademeleri:
Ana Bina (Kademe 10)
Demirci Atölyesi (Kademe 10)
MedreseMedrese
Medrese sayesinde BEY üretebilirsiniz. Beyler ile yeni köyler alabilirsiniz.
Azami inşa seviyesi: 3 - Toplam Puan: 737

Gerekli Bina Kademeleri:
Ana Bina (Kademe 20)
Demirci Atölyesi (Kademe 20)
Pazar (Kademe 10)
Demirci AtölyesiDemirci Atölyesi
Demirci Atölyesinde yeni silahlar araştırabilir, varolan silahlarınızı geliştirebilirsiniz. Demirci Atölyesini geliştirmeniz, araştırma sürelerinizi kısaltır ve daha iyi silahlar geliştirmenizi sağlar.Yapabileceğiniz araştırma sayınız sınırlıdır. Araştırmalarınızı isterseniz geri alabilirsiniz, ancak geri aldığınız araştırmaların ücretlerini alamazsınız.
Azami inşa seviyesi: 20 - Toplam Puan: 607

Gerekli Bina Kademeleri:
Ana Bina (Kademe 5)
Kışla (Kademe 1)
Komuta MerkeziKomuta Merkezi
Komuta merkezinde savaş emirlerini verebilir ve ordularınız ayarlayabilirsin. İlk 3 dakika içinde emirler iptal edilebilir.

PazarPazar
Pazardan başka oyuncalara kaynak gönderebilir ve ya onlarla kaynak takasına girebilirsiniz.
Azami inşa seviyesi: 30 - Toplam Puan: 1978

Gerekli Bina Kademeleri:
Ana Bina (Kademe 8)
Depo (Kademe 5)
Oduncu KampıOduncu Kampı
Oduncu kampı, köyünüzün dışında, ormanda kurulmuştur. Oduncularınız orada asker, silah ve bina yapımında kullanmanız için odun keserler. Oduncu kampınızı geliştireceğiniz her kademe, oduncularınızın saat başına kestikleri odun miktarının artmasını sağlar.
Azami inşa seviyesi: 30 - Toplam Puan: 1187
Kil OcağıKil Ocağı
Kil ocağında işçileriniz kil çıkarırlar. Kil, bina-silah ve asker üretiminizde büyük rol oynamaktadır. Kil ocağını geliştireceğiniz her kademe, işçilerinizin saat başına çıkardıkları kil miktarının artmasını sağlar.
Azami inşa seviyesi: 30 - Toplam Puan: 1187
Demir MadeniDemir Madeni
Demir madeninde, işçileriniz üretimlerinizde kullanacağınız demiri çıkarırlar. Demir savaş ile ilgili üretimlerinizde büyük öneme sahiptir. Demir madeninizi geliştireceğiniz her kademe, işçilerinizin saat başına çıkardıkları demir miktarının artmasını sağlar.
Azami inşa seviyesi: 30 - Toplam Puan: 1187
ÇiftlikÇiftlik
Çiftliğiniz, askerlerinize ve işçilerinize yiyecek sağlar. Çiftliğinizi geliştirmezseniz, köyünüz büyümez. Geliştireceğiniz her kademe ile, çiftliğiniz daha çok işçi barındırabilir ve yiyecek sağlayabilir konuma gelecektir.
Azami inşa seviyesi: 30 - Toplam Puan: 989
DepoDepo
Depo sayesinde, köyünüzde üretilen kaynakları (odun, kil, demir) saklayabilirsiniz. Her gelişim kademesi ile depo binasının saklama kapasitesi artar.
Azami inşa seviyesi: 30 - Toplam Puan: 1187
Gizli DepoGizli Depo
Gizli depo sayesinde, kaynaklarınızı güvenli bir şekilde düşmanlarınızdan saklayabilirsiniz. Casusluklarda veya saldırılarda gizli deponuz ve sakladığı kaynaklara ulaşılamaz. Gizli depo binasını geliştirdiğiniz her kademede saklayabileceği kaynak kapasitesi artar.Yanısıra, casuslar gizli deponuzda sakladığınız kaynakları göremezler.
Azami inşa seviyesi: 20 - Toplam Puan: 160
DuvarDuvar
Duvar sayesinde düşman saldırılarından kısmen korunursunuz. Duvar, köy savunmanızı ve birliklerinizin savunmasını arttırır.
Azami inşa seviyesi: 20 - Toplam Puan: 256

Gerekli Bina Kademeleri:
Kışla (Kademe 1)
 Ana Sayfa  | Binalar  | Bina Yapım Süreleri  | Puan Tablosu  | Bina Puan Hesaplayıcı  | BB-Kodları  | Kurallar  | Cezalı Oyuncular
App Store'dan indirin Google play'den indirin Google play'den indirin
© 2009 - 2024 - Kabile Savaşları | Gizlilik