Yükleniyor...
Kapat
Kabile Savaşları
Türkiye'nin %100 Türk Yapımı Online Strateji Oyunu...
21. Dünya - I. Mehmed Dönemi aktif değil.
21. Dünya - I. Mehmed Dönemi - Kabile

Kabile » Deliler Yurdu

Özellikler (5 dakikada bir güncellenmektedir)
Isim: Deliler Yurdu
Kodu: TIMARHANE
Sıralama: 33
Üye sayisi: 4 (Üyeleri göster)
40 en iyi oyuncuların puanı: 2.001
Toplam Puan: 2.001
Puan ortalaması: 667
Toplam köyler: 3
Kurucu: yusuf yusuf tehlikee
Kurulma Tarihi: 2016-01-09
Anasayfa:
Kabile Açıklaması
Integer le aldeberan başta olmak üzere diğerlerini D20 de ne ağlatmistik be :D
Oynamayı öğreninde gelin bebe bebe işler yapmayın.

Tehlikee yi tebrik ediyorum para yatıranlardan köy aldı.
Demekki neymiş oyunun o sunu bilmiyorsunuz öğreninde gelin...

Aldeberan burda konuşuyorsun da D20 de niye hiçbirşey yapamadın iyi oyuncuların arasında oynuyamiyormusun...
Köylerin toplanmış hep ..


One kabilesi hepinizi toplasak 1 adam etmezsiniz.
ADINIZI DA ONUN İÇİN one YAPMISSINIZ GALİBA .Sevgili Devran kabilesi. Bilim ilim saygı duyduğum bir abimdir ama bilim ilim siz bir devran hiçbirşey e yaramaz . Bilim ilim zaten çoğu serverlerde imzasını atan bi abimdir. Ve çoğu kişide bilim ilimin nasıl biri olduğunu saygısını sevgisini bilir ve ben onun bu özelliklerini gördüm ve şahidim. Şimdi 3-5 kendi bilmez para kullanarak bişey bildiklerini sanıyorlar halbuki oyunla ilgili bilgileri 0 . One kabilesinin sömürgesi haline gelmişler ve ne yaptıkları bile belli değil.
YAZAN :ELVİS

Bu arada beni yendiğinizi sanmayın ben bu servere başladığım ilk günde dedim ben bu serverde oynamam diye 10. Siradaykende de dedim ben bu serveri oynamam sadece kısa süreliğine geldim inanmayanlar beni taniyanlara sorabilir.

Son bişey ne güzel demiş geberesice:
21. Dünyada doğru düzgün rekabet oluşturabilecek kimse yok.
Bende buna ek olarak:
Oynamayı bilip oyunun hakkını verenler in sayısının çok az olduğundan dolayı Kendini bilmez 7-8 akıllı ilk sıralarda oldukları için oyunu oynamayı bildiklerini sanıyorlar.

BEN DE SAVASCİKAYRA. GERÇEK İSMİM ALİ. YAŞIM 33 MESLEĞİM ÖĞRETMENLİK. BİR OYUNUN BELİRLİ BİR BÖLÜMÜ PARALI OLABİLİR. ÇÜNKÜ OYUN KURUCULARI VE SİTE SAHİPLERİ DE EKMEĞİNİ BUNDAN KAZANIYORLAR. EYVALLAH. LAKİN OYUNDA SATIN ALINAN SAVUNMA ASKERİ VE HIZLANDIRMALAR GERÇEKTEN KANTARIN TOPUZUNU KAÇIRIYOR. BU SÖYLEDİĞİM HIZLANDIRMA VE SAVUNMA ASKERİNİ HUNHARCA KULLANIP BENİ OYUNDAN SOĞUTAN OYUNCULARA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM. VE ONLARA ŞUNU SÖYLÜYORUM: PARA KULLANMADAN 3 OYUNCU BENDEN 1 KÖY BİLE ALAMAZDINIZ. İSTEDİĞİNİZ İDDİAYA VARIM. PARA KULLANMAYIN EŞİT ŞARTLARDA BEN SİZİ OYUN DİYE OYNARIM. BU SERVER DA OYNAMAYI BIRAKTIM. SİZLER KENDİNİZİ İYİ OYUNCUYUM DİYE KANDIRMAYA VE AVUTMAYA DEVAM EDİN. OYUNCULUĞUNUZU DA GÖRDÜK İŞTE...
 Ana Sayfa  | Binalar  | Bina Yapım Süreleri  | Puan Tablosu  | Bina Puan Hesaplayıcı  | BB-Kodları  | Kurallar  | Cezalı Oyuncular
App Store'dan indirin Google play'den indirin
© 2009 - 2018 - Kabile Savaşları